Podmínky

Vaše objednávka nemůže být změněn, zrušena nebo vrácena, jakmile je dokončeno, potvrdil a zaplatil. Po dokončení objednávky Vám doporučujeme, abyste vytisknout kopii. Také zašleme potvrzení rezervace e-mailem.

Zápas Datum

Přesné datum a čas utkání je potvrzena mezi 4 a 10 dnů před zápasem. Víkend fotbalový zápas je vždycky hrál v sobotu nebo v neděli, a den v týdnu je zápas vždy hrál v úterý, v středa nebo v čtvrtek. Kick off time je také potvrzeno 4 do 9 dnů před zápasem, ale je typicky mezi 15:00 a 22:00. Můžete zkontrolovat upevňovací data a odstartuje časů na příslušných stránkách klubu web. Prosím plánovat podle toho, jak my ne, za žádných okolností, vrátí nebo zrušit vstupenky na hry v Itálii. Nechceme vás kontaktovat s potvrzeným datem a časem, ale budeme se snažit propagovat potvrzené datum a čas na našich stránkách, jakmile jsme obdrželi.

Místa k sezení

Aby se na zápas zážitek jako příjemný, jak je možné, že bude vždy sedět mezi domácí příznivci a / nebo v neutrální zóně na stadionu. Žádáme Vás, abyste nosit žádné pryč týmové barvy, to zahrnuje trička, šátky atd. a že nebude fandit s nebo pro pryč týmy. Více se dozvíte v našem FAQ . Pokud si rezervujete více než 3 vstupenky, nemůžeme zaručit, že budete sedět společně. Existuje riziko, že bude rozdělen do bloků 2 a někdy 3. Děláme však zaručit, že nikdy nebudete sedět sám (můžete sedět vedle / před / nebo diagonální navzájem). Pokud jste se rozešli, bude náš agent v našich silách, aby vám sedět ve stejné oblasti na stadionu, ale nemůžeme to zaručit.

FAQ

Doporučujeme, abyste si pečlivě přečtěte si naše FAQ , pokud máte nějaké dotazy.

Cena a rezervační poplatky

Cena, kterou zaplatíte za letenky na našich stránkách zahrnují rezervační poplatek na fotbalového klubu, našeho místního zástupce a námi. Prosím, přečtěte si více o našich cenách a rezervační poplatky podle našeho FAQ .

V zakoupení vstupenek prostřednictvím tohoto systému souhlasíte s a jsou vázáni podmínkami výše.

Podmínky, ItalskyFotbal.cz

 

228 880 877 228 880 877 E-mail E-mail
Nákupní košík