O ItalskyFotbal.cz

ItalskyFotbal.cz Je strana, jejímž účelem je poskytnout fanouškům snadný a bezpečný přístup k informacím a fotbal vstupenky v Itálii.

Informace o AC Milán

AC Milan byla založena v roce 1899 Angličan Alfred Edwards. V roce 1926 byla jejich slavný stadion San Siro stavět, na stadionu AC Milán akcie s ostatními Milan klubu; Inter Milán. AC Milan je jedním z pouhých 3 týmů v Itálii, která má 3 zlaté hvězdy na svém dresu, symbolizující, že AC Milán získal více než 10 mistrovství v Itálii. Mnoho fotbalových legend hráli za AC Milán. Mezi nimi jsou: Gianni Rivera, Ruud Gullit, Marco van Basten, Frank Rijkaard, Paolo Maldini, Franco Baresi, Alessandro Costacurta, Zlatan Ibrahimovic a Carlo Ancelotti!

Informace o Inter Milán

Inter Milán byl založen v roce 1908 pod názvem "Football Club Internazionale Milano". V roce 1926 byla jejich slavný stadion San Siro vybudovat, stadion se podělit s ostatními Milan klubu; AC Milan. San Siro je také nazýván Giuseppe Meazza, pojmenované po slavném hráč Interu Milán od 1930, který byl součástí velkého italského týmu, který vyhrál světový pohár v roce 1934 a 1938. Inter Milán je jedním z pouhých 3 týmů v Itálii, která má 3 zlaté hvězdy na svém dresu, symbolizující, že Inter Milán vyhrál více než 10 mistrovství v Itálii. Mnoho fotbalových legend hráli pro Inter Milán. Mezi mnoha zahrnují; Giuseppe Meazza, Lothar Matthäus, Jürgen Klinsmann, Andreas Brehme, Ronaldo, Christian Vieri, Hernan Crespo, Luis Figo, Samuel Eto'o a Zlatan Ibrahimovic!

Informace o Juventus

Juventus byl založen v roce 1897. Juventus 'stadion Delle Alpi, byl postaven v roce 1990, ale je zrekonstruovaný na chvíli. Mezitím Juventus hraje na Stadio Olympico, které sdílejí s AC Torino! Když Delle Alpi je po rekonstrukci, bude Juventus hrát tam znovu. Juventus je třetí tým v Itálii, která má 3 zlaté hvězdy na svém dresu, symbolizující, že Juventus vyhrál více než 10 mistrovství v Itálii. Mnoho fotbalových legend hráli pro Juventus, včetně Dino Zoff, Michel Platini, Zinedine Zidane, Paolo Rossi a Roberto Baggio!

Informace o AS Roma

AS Roma byla založena v roce 1927, kdy 3 místní kluby od Říma nastoupil navzájem pod názvem AS Roma! AC Roma hraje na Stadio Olimpico, který se nachází v části Říma zvané Foro Italico, a byl původně postaven pod Mussolini. Před světa ve fotbale v Itálii v roce 1990 Olimpico Stadio byl zrekonstruován zcela a nyní má kapacitu pro více než 80.000 fanoušků. AC Roma sdílí Stadio Olimpico s SS Lazio, druhý klub hraje v Římě. Mnoho fotbalových legend hráli pro AC Romy. Mezi nimi jsou Bruno Conti, Roberto "Il Bomber" Pruzzo, Agostino Di Bartolomei a samozřejmě Francesco Totti!

Informace o SS Lazio

SS Lazio byla založena v roce 1901. SS Lazio hraje na Stadio Olimpic, který se nachází v části Říma zvané Foro Italico, a byl původně postaven pod Mussolini. Před světa ve fotbale v Itálii v roce 1990 Olimpico Stadio byl zrekonstruován zcela a nyní má kapacitu pro více než 80.000 fanoušků. SS Lazio sdílí Stadio Olimpico s AS Roma, druhý klub hraje v Římě. Mnoho soccerl legendy hráli pro SS Lazio včetně Paolo Di Canio, Marcelo Salas, Giuseppe Signori a samozřejmě Alessandro Nesta!

Informace o Fiorentina

Fiorentina byla založena v roce 1926 a získal italského mistrovství dvakrát! Fiorentina hraje na Stadio Artemio Franchi, s prostorem pro 47.000 fanoušků. Fotbal legendy jako Roberto Baggio, Gabriel Batistuta, Rui Costa, Dunga, Brian Laudrup, Nuno Gomes a Luca Toni Už všichni hráli pro Fiorentina!

O ItalskyFotbal.cz

 

228 880 877 228 880 877 E-mail E-mail
Nákupní košík