FAQ

 Jak mohu získat moje lístky? Jak mohu získat moje lístky?
 Když je výkop? Když je výkop?
 Kde budu sedět na stadionu? Kde budu sedět na stadionu?
 Máte podřízené ceny! Máte podřízené ceny!
 Budeme sedět společně? Budeme sedět společně?
 Potřebujeme platný obrázek ID, když jde do zápasu? Potřebujeme platný obrázek ID, když jde do zápasu?
 Jsou všechny poplatky jsou zahrnuty v ceně? Jsou všechny poplatky jsou zahrnuty v ceně?

Jak mohu získat moje lístky?

Nehledě na to jestli si uděláte rezervaci na AC Milán, Inter Milán, AS Řím, SS Lazio, Fiorentina nebo Juventus, vstupenky Vám budou doručeny do hotelu v Itálii, ve kterém budete ubytováni. Vstupenky jsou doručeny den před zápasem. Jelikož neověřujeme adresu hotelu, kterou nám poskytnete, je velmi důležité, aby všechny informace, které nám dáte byli 100% přesné. Místo doručení vstupenek je tedy závislé na informacích, které nám poskytnete. My ani náš agent v Itálii neověřujeme informace, které nám zašlete!
Zpět na FAQ

Když je výkop?

Z důvodů televizních přenosů můžou být zápasy v Itálii přesunuty ze soboty na neděli a naopak, může být ohlášena i změna začátku zápasu a to i krátce před jeho konáním. Ke změně data a hodiny často dochází i proto, že některý z týmů se účastní zápasu o pohár (LIGA, EVROPSKÝ POHÁR, CL, atd.) v datu krátce před nebo po ligovém zápase. Čas výkopu může být také změněn krátce před konáním zápasu a často se tak stává mezi polednem a 22:00 h. Zápasy uprostřed týdne mohou být rovněž přesunuty z úterý na středu a naopak a začínají obvykle mezi 17:00 h a 21:00 h. Nebudeme Vás kontaktovat ohledně začátku zápasu, ale budeme se snažit aktualizovat naši webovou stránku 3-5 dní před začátkem zápasu. Proto prosím plánujte Váš let a rezervaci hotelu odpovídajícím způsobem!
Zpět na FAQ

Kde budu sedět na stadionu?

Budete vždy sedět v oblasti fanoušků domácího týmu nebo v neutrální oblasti. Proto byste si za žádných okolností NEMĚLI oblékat šály, čepice, trička, atd. v barvách soupeře a nebo s jeho logem. Zároveň byste také NEMĚLI projevovat sympatie se soupeřem nebo soupeřovu týmu fandit. Pokud nedodržíte tato pravidla, může se stát, že Vám nebude povolen vstup na stadion nebo budete vyzvání k jeho opuštění před nebo během zápasu. Při objednávání vstupenek naleznete popis kategorií, z kterých si můžete vybrat. Nemůžeme zarezervovat ani zaručit specifická sedadla ve Vámi vybrané kategorii!
Zpět na FAQ

Máte podřízené ceny!

NNe, na našich stánkách nenajdete speciální ceny pro děti, máme jenom vstupenky s jednou cenou pro všechny.
Zpět na FAQ

Budeme sedět společně?

IPokud jste si objednali více než 3 lístky, nemůžeme Vám zaručit, že budete všichni sedět vedle sebe. Existuje možnost, že budete rozděleni do skupinek po 2+2, 2+3, 3+3, 2+2+3 atd. Můžeme Vám však zaručit, že NIKDY nebudete usazeni samostatně na jednomístných sedadlech, například 1+1, 2+1, 3+2+1. Pokud se stane, že bude Vaše skupina rozdělena, náš agent udělá všechno v jeho sílách k zajištění sedadla ve stejné sekci stadionu, ale opět nemůžeme nic zaručit. Nestává se to velmi často, že by byla skupina rozdělena, ale párkrát během sezóny se to může stát.
Zpět na FAQ

Potřebujeme platný obrázek ID, když jde do zápasu?

Potřebuji platný identifikační průkaz, když půjdu na zapás? Ano, Italská fotbalová asociace požaduje datum narození, celé jméno jako máte v cestovním pase a číslo pasu všech lidí, kteří se účastní fotbalových zápasů v Itálii. Toto je důvod, proč budete požádání o tyto informace při rezervaci na našich stránkách. NEJEDNÁ se o informace, které potřebujeme, ale informace, které musí být předány Italské fotbalové asociaci a klubům. U některých zápasů vyžaduje Italská fotbalová asociace dokonce i naskenovanou kopii cestovního pasu s Vaším jménem, datem narození a fotografií.
Zpět na FAQ

Jsou všechny poplatky jsou zahrnuty v ceně?

Ano, cena, kterou zaplatíte zahrnuje poplatek za rezervaci pro klub, našeho místního zástupce a náš poplatek. Zástupce(i), se kterým(i) na tomto serveru spolupracujeme je(jsou) oficiálním(i) zástupcem(ci) klubů, které naleznete na našich stránkách. Vzhledem k poplatkům za rezervaci může být rozdíl ceny, kterou zaplatíte na našem serveru a ceny vytištěné na lístcích, které si vyzvednete, především na zápasy skupiny A, jako proti týmu AC Milán, Inter Milán, Lazio, Napoli, Řím, Juventus, Liga mistrů, Evropská liga, místní derby a poslední zápas sezóny.
Zpět na FAQ

 

228 880 877 228 880 877 E-mail E-mail
Nákupní košík